STARTECH.COM

×

1 tuote

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. STARTECH.COM 2m 10Gb Aqua LC/LC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable
    STARTECH.COM 2m 10Gb Aqua LC/LC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable
    StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kui...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 5 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    27,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 30.12. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €

1 tuote

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen