Network

×

9 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
    APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
    Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter - Verkkosovitin - Thunderbolt - Gigabit Ethernet malleihin iMac; Mac mini; MacBook Air; MacBook Pro
    Takuu: 12
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    51,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  2. STARTECH.COM Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
    STARTECH.COM Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler
    StarTech.com Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler - modular inline coupler - Ethernet coupler - cat5e coupler - Verkon kytkin - RJ-45 (naaras) to RJ-45 (naaras)
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 11 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    11,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  3. STARTECH.COM USB31000SPTB USB 3.0 to Gigabit NIC Adapter with USB Port
    STARTECH.COM USB31000SPTB USB 3.0 to Gigabit NIC Adapter with USB Port
    StarTech.com USB 3.0 Ethernet Adapter - USB 3.0 Network Adapter NIC with USB Port - USB to RJ45 - USB Passthrough (USB31000SPTB) - Verkkosovitin - USB 3.0 - Gigabit Ethernet - musta malleihin P/N: ...
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    54,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  4. STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC2) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuit...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 7 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    26,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  5. STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 1 m - kuit...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    24,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  6. CLUB 3D USB TYPE A 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
    CLUB 3D USB TYPE A 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
    Club 3D - Verkkoadapteri - USB 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    52,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 03.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  7. CLUB 3D USB TYPE C 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
    CLUB 3D USB TYPE C 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
    Club 3D - Verkkoadapteri - USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 8 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    56,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 03.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  8. Trust usb-c to ethernet adapter
    Trust usb-c to ethernet adapter
    USB-C-Ethernet-sovitin luo vakaan verkkoyhteyden kaikkiin kannettaviin tietokoneisiin, joissa on USB-C-portti.
    Takuu: 24 kk
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 2 kpl
    • Myymälässä / Varastossa 0 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    31,99 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  9. STARTECH.COM HP J9283B Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 3 m 9.8 ft.
    STARTECH.COM HP J9283B Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 3 m 9.8 ft.
    StarTech.com 3m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable for HPE J9283B - 10GbE SFP+ Copper DAC 10 Gbps Low Power Passive Twinax - 10GBase-suorakytkentäkaapeli - SFP+ (uros) salvattu to SFP+ (uros) sal...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    81,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 02.01.2022 asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €

9 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen