Verkkokaapelit optiset

6 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 1 m - kuit...
    • Välivarastossa 25
    Toimitamme kaikista varastoista.
    22,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  2. STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC2) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuit...
    • Välivarastossa 7
    Toimitamme kaikista varastoista.
    24,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  3. KUITUK. ST/LC/MM 62.5/125 DUPLEX 2M
      Toimitamme kaikista varastoista.
      21,00 €
      alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
      Toimituskulut alk. 3,99 €
      Toimitamme kaikista varastoista.
    • KUITUK. ST/LC/MM 62.5/125 DUPLEX  3M
        Toimitamme kaikista varastoista.
        21,00 €
        alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
        VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
        Toimituskulut alk. 3,99 €
        Toimitamme kaikista varastoista.
      • HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
        HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
        HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 15 m - kuituoptinen - OM4 malleihin HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650
        • Välivarastossa 10
        Toimitamme kaikista varastoista.
        196,00 €
        alk. 9,00 €/kk VPD tilillä
        VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
        Toimituskulut alk. 3,99 €
        Toimitamme kaikista varastoista.
      • HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5m Fiber Cable
        HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5m Fiber Cable
        HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - OM4 malleihin HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650
        • Välivarastossa 2
        Toimitamme kaikista varastoista.
        151,00 €
        alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
        VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
        Toimituskulut alk. 3,99 €
        Toimitamme kaikista varastoista.

      6 tuotetta

      per sivu
      Aseta laskevaan järjestykseen

      ×