Verkkokaapelit optiset

×

6 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC2) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuit...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 11 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    26,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  2. STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    STARTECH.COM 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber Cable
    StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 1 m - kuit...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    24,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  3. HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
    HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable
    HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 15 m - kuituoptinen - OM4 malleihin HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000; StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 8 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    83,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  4. STARTECH.COM USB C Multiport Adapter - with Power Delivery USB PD- USB Type C to 4K HDMI / USB 3.0 / Gigabit Ethernet Hub
    STARTECH.COM USB C Multiport Adapter - with Power Delivery USB PD- USB Type C to 4K HDMI / USB 3.0 / Gigabit Ethernet Hub
    StarTech.com USB-C-moniporttinen sovitin - USB-C-matkatelakka, jossa 4K HDMI - 60 W PD Pass-Through, GbE, 2x USB-A - Mini-USB Type-C -telakointiasema - USB-C-matkatelakka, jossa 4K 30 Hz HDMI video...
    Takuu: 36
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 3 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    125,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  5. STARTECH.COM 10Gb Aqua LC/SC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable
    • Välivarastossa 16 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    23,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  6. STARTECH.COM 2m 10Gb Aqua LC/LC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable
    STARTECH.COM 2m 10Gb Aqua LC/LC Duplex 50/125 Multimode LSZH Fiber Cable
    StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kui...
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    27,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 23.06. asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €

6 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen