TP-LINK

×

3 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance
    TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance
    TP-Link TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - kuituoptinen - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    36,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  2. TP-LINK 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver 850nm Multi-mode LC Duplex Connector Up to 300m Distance
    • Välivarastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    45,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  3. Portal 2 PC/MAC (DVD)
    Portal 2 PC/MAC (DVD)
    Saatavuus epävarmaa
    Takuu: 1 kk
    Lisätietoja
    • Myymälässä / Varastossa 0 kpl
    Toimituskulut alk. 0,00 €
    16,99 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 0,00 €

3 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen