TP-LINK

×

2 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. TP-LINK Gigabit SFP module Multi-mode MiniGBIC LC interface Up to 550/275m distance
    TP-LINK Gigabit SFP module Multi-mode MiniGBIC LC interface Up to 550/275m distance
    TP-Link TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 16 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    35,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 15.02. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  2. Portal 2 PC/MAC (DVD)
    Portal 2 PC/MAC (DVD)
    Saatavuus epävarmaa
    Takuu: 1 kk
    Lisätietoja
    • Myymälässä / Varastossa 0 kpl
    Toimituskulut alk. 0,00 €
    16,99 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 15.02. asti
    Toimituskulut alk. 0,00 €

2 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen