Transceiverit

6 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
    HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
    HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin OfficeConnect 1820; ProLiant e910t 2U; HPE Aruba 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX
    • Välivarastossa 10
    Toimitamme kaikista varastoista.
    155,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  2. HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
    HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
    HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 ...
    • Välivarastossa 21
    Toimitamme kaikista varastoista.
    176,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  3. ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector
    ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector
    Allied Telesis AT MMC2000 - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 550 m - 850 nm
      Toimitamme kaikista varastoista.
      291,00 €
      alk. 13,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
      Toimituskulut alk. 3,99 €
      Toimitamme kaikista varastoista.
    • ALLIED Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM ST connector
      ALLIED Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM ST connector
      Allied Telesis AT MMC200/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm
        Toimitamme kaikista varastoista.
        151,00 €
        alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
        VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
        Toimituskulut alk. 3,99 €
        Toimitamme kaikista varastoista.
      • TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver 1310nm Single-mode LC duplex connector Up to 10km distance
        TP-LINK 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver 1310nm Single-mode LC duplex connector Up to 10km distance
        TP-Link TXM431-LR - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm
          Toimitamme kaikista varastoista.
          114,00 €
          alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
          VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
          Toimituskulut alk. 3,99 €
          Toimitamme kaikista varastoista.
        • TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance
          TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance
          TP-Link TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - kuituoptinen - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm
          • Välivarastossa 3
          Toimitamme kaikista varastoista.
          35,00 €
          alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
          VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.11. asti
          Toimituskulut alk. 3,99 €
          Toimitamme kaikista varastoista.

        6 tuotetta

        per sivu
        Aseta laskevaan järjestykseen

        ×