HEWLETT-PACKARD

×

6 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. HPE X130 10G SFP+ LC SR DC XCVR
    HPE X130 10G SFP+ LC SR DC XCVR
    Takuu: 12
    Lisätietoja
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      1 808,00 €
      alk. 79,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €
    • HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
      HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
      Takuu: 12
      Lisätietoja
      • Välivarastossa 11 kpl
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      617,00 €
      alk. 27,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €
    • HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
      HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
      HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 83XX
      Takuu: 12
      Lisätietoja
      • Välivarastossa 6 kpl
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      1 123,00 €
      alk. 49,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €
    • HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
      HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
      HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96...
      Takuu: 12
      Lisätietoja
      • Välivarastossa 20 kpl
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      122,00 €
      alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €
    • HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
      HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
      HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 72XX...
      Takuu: 12
      Lisätietoja
      • Välivarastossa 7 kpl
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      363,00 €
      alk. 16,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €
    • HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
      HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
      HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 ...
      Takuu: 12
      Lisätietoja
      • Välivarastossa 1 kpl
      Toimituskulut alk. 4,99 €
      194,00 €
      alk. 9,00 €/kk VPD tilillä
      VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 25.02. asti
      Toimituskulut alk. 4,99 €

    6 tuotetta

    per sivu
    Aseta laskevaan järjestykseen