STARTECH.COM

×

9 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. STARTECH.COM USB31000S USB 3.0 to Gigabit Ethernet NIC Network Adapter
    STARTECH.COM USB31000S USB 3.0 to Gigabit Ethernet NIC Network Adapter
    StarTech.com USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter - 10/100/1000 NIC Network Adapter - USB 3.0 Laptop to RJ45 LAN (USB31000S) - Verkkosovitin - USB 3.0 - Gigabit Ethernet - musta
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 8 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    41,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  2. STARTECH.COM USB 2.0 to 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Dongle
    STARTECH.COM USB 2.0 to 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Dongle
    StarTech.com USB 2.0 to 10/100 Mbps Ethernet Network Adapter Dongle - USB Network Adapter - USB 2.0 Fast Ethernet Adapter - USB NIC (USB2100) - Verkkosovitin - USB 2.0 - 10/100 Ethernet - musta
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    37,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  3. STARTECH.COM Rollover Ethernet Adapter
    STARTECH.COM Rollover Ethernet Adapter
    Takuu: 360
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    13,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  4. STARTECH.COM USB300WN2X2C Mini USB 2.0 300Mbps Wireless-N Adapter
    STARTECH.COM USB300WN2X2C Mini USB 2.0 300Mbps Wireless-N Adapter
    StarTech.com USB 2.0 300 Mbps Mini Wireless-N Network Adapter - 802.11n 2T2R WiFi Adapter - USB Wireless Adapter - N300 Wireless NIC (USB300WN2X2C) - Verkkosovitin - USB 2.0 - 802.11b/g/n - musta
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 5 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    38,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  5. STARTECH.COM USB-C to Gigabit Ethernet Adapter - Black - Thunderbolt 3 Port Compatible - USB Type C Network Adapter
    STARTECH.COM USB-C to Gigabit Ethernet Adapter - Black - Thunderbolt 3 Port Compatible - USB Type C Network Adapter
    StarTech.com USB C to Gigabit Ethernet Adapter - Black - USB 3.1 to RJ45 LAN Network Adapter - USB Type C to Ethernet (US1GC30B) - Verkkosovitin - USB-C - Gigabit Ethernet - musta malleihin P/N: HB...
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    47,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  6. STARTECH.COM USB to Fiber Optic Converter Open SFP - USB 3.0 GbE Adapter 1000BASE-SX/LX
    STARTECH.COM USB to Fiber Optic Converter Open SFP - USB 3.0 GbE Adapter 1000BASE-SX/LX
    StarTech.com USB 3.0 to Fiber Optic Converter - USB to Open SFP Adapter - Gigabit Network Adapter Multi Mode(MMF)/Single Mode Fiber(SMF) (US1GA30SFP) - Verkkosovitin - USB 3.0 - 1000Base-LX/1000Bas...
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    332,00 €
    alk. 15,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  7. STARTECH.COM USB 3.0 to Gigabit Ethernet NIC Network Adapter - White
    STARTECH.COM USB 3.0 to Gigabit Ethernet NIC Network Adapter - White
    StarTech.com USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter - 10/100/1000 NIC - USB to RJ45 LAN Adapter for PC Laptop or MacBook (USB31000SW) - Verkkosovitin - USB 3.0 - Gigabit Ethernet - valkoinen
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    39,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  8. STARTECH.COM US1GC30W USB 3.0 Type C to Gigabit Ethernet Adapter White
    STARTECH.COM US1GC30W USB 3.0 Type C to Gigabit Ethernet Adapter White
    StarTech.com USB C to Gigabit Ethernet Adapter - White - USB 3.1 to RJ45 LAN Network Adapter - USB Type C to Ethernet (US1GC30W) - Verkkosovitin - USB-C - Gigabit Ethernet - valkoinen
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    46,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  9. Sleeping Dogs PC (DVD)
    Sleeping Dogs PC (DVD)
    Takuu: 1 kk
    Lisätietoja
    • Myymälässä / Varastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 0,00 €
    14,99 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 28.10. asti
    Toimituskulut alk. 0,00 €

9 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen