Modulit

4 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm  up to 20Km switching power ada
    TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm up to 20Km switching power ada
    TP-Link MC112CS - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 17
    Toimitamme kaikista varastoista.
    41,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.1. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  2. TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1550nm Rx:1310nm up to 20Km switching power ada
    TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1550nm Rx:1310nm up to 20Km switching power ada
    TP-Link MC111CS - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 2
    Toimitamme kaikista varastoista.
    44,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.1. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  3. ASUS XG-C100C 10GB Network Card
    ASUS XG-C100C 10GB Network Card
    ASUS XG-C100C - Verkkoadapteri - PCIe - 10Gb Ethernet x 1
    Takuu: 36
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 14
    Toimitamme kaikista varastoista.
    135,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.1. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  4. TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules  switching power adapter chassis mountable
    TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules switching power adapter chassis mountable
    TP-Link MC220L - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - jopa 10 km - 850 nm / 1310 nm malleihin P/N: TL-MC1400
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 15
    Toimitamme kaikista varastoista.
    38,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta maksuaikaa 3.1. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.

4 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen

×