Modulit

×

3 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm  up to 20Km switching power ada
    TP-LINK 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm up to 20Km switching power ada
    TP-Link MC112CS - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    45,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 19.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  2. ASUS XG-C100C 10GB Network Card
    ASUS XG-C100C 10GB Network Card
    ASUS XG-C100C - Verkkoadapteri - PCIe - 10Gb Ethernet x 1
    Takuu: 36
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 8 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    144,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 19.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
  3. TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 15Km switching power adapter chassis mountable
    TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 15Km switching power adapter chassis mountable
    TP-Link MC210CS - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - jopa 15 km - 1310 nm malleihin P/N: TL-MC1400
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    55,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 19.10. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €

3 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen