Modulit

×

12 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. HPE Aruba 3810M 4-port Stacking Module
    HPE Aruba 3810M 4-port Stacking Module
    Takuu: 60
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 3 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    1 465,00 €
    alk. 64,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  2. HPE 3800 1m Stacking Cable
    HPE 3800 1m Stacking Cable
    Takuu: 1
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 2 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    426,00 €
    alk. 19,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  3. HPE Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod
    HPE Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod
    Takuu: 60
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 1 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    5 039,00 €
    alk. 219,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  4. LENOVO TP QUECTEL SDX24 EM120R-GL CAT12 PCIE WWAN MODULE
    LENOVO TP QUECTEL SDX24 EM120R-GL CAT12 PCIE WWAN MODULE
    Takuu: 12
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    174,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  5. HPE 3800 0.5m Stacking Cable
    HPE 3800 0.5m Stacking Cable
    Takuu: 12
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 2 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    357,00 €
    alk. 16,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  6. LENOVO THINKSTATION QUECTEL CAT16 WWAN MODULE W/MIMO
    LENOVO THINKSTATION QUECTEL CAT16 WWAN MODULE W/MIMO
    Takuu: 12
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 5 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    205,00 €
    alk. 9,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  7. TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 550m switching power adapter chassis mountable
    TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 550m switching power adapter chassis mountable
    TP-Link MC200CM - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC (monitila) - jopa 550 m - 850 nm malleihin P/N: TL-MC1400
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 15 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    52,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  8. TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 15Km switching power adapter chassis mountable
    TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 15Km switching power adapter chassis mountable
    TP-Link MC210CS - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC single-mode - jopa 15 km - 1310 nm malleihin P/N: TL-MC1400
    Takuu: 24
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    54,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  9. CISCO Catalyst 9500 8x10GE Network Module Spare
    CISCO Catalyst 9500 8x10GE Network Module Spare
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 2 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    4 202,00 €
    alk. 183,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  10. CISCO Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module spare
    CISCO Catalyst 9300 8 x 10GE Network Module spare
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4 kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    1 800,00 €
    alk. 78,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  11. CISCO CATALYST 9300 2 X 25GE NETWORK MODULE SPARE
    CISCO CATALYST 9300 2 X 25GE NETWORK MODULE SPARE
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    2 539,00 €
    alk. 111,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €
  12. LENOVO TP QUECTEL SDX24 EM120R-GL CAT12 PCIE WWAN MODULE
    LENOVO TP QUECTEL SDX24 EM120R-GL CAT12 PCIE WWAN MODULE
    Takuu: 12
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+ kpl
    Toimituskulut alk. 4,99 €
    174,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 06.01.2023 asti
    Toimituskulut alk. 4,99 €

12 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen