ZYXEL COMMUNICATIONS A/S

4 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen
  1. ZYXEL SFP-1000T GIGABIT RJ45 MODULE
    ZYXEL SFP-1000T GIGABIT RJ45 MODULE
    Takuu: ZYXEL 5 VUODEN KORJAAMOTAKUU
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 7
    Toimitamme kaikista varastoista.
    85,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 21.02. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  2. ZYXEL SFP10G-LR,SFP PLUS TRANSCEIVER(10KM)
    ZYXEL SFP10G-LR,SFP PLUS TRANSCEIVER(10KM)
    Zyxel SFP10G-LR lähetin-vastaanotin-moduuli. 10 GbE SFP+ yksimuotokuitumoduli (Single-mode). Maksimi etäisyys 10 km. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) -versio. SFP MSA (Multi-Source A...
    Takuu: ZYXEL 5 VUODEN KORJAAMOTAKUU
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 4
    Toimitamme kaikista varastoista.
    448,00 €
    alk. 20,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 21.02. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  3. ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE
    ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE
    Zyxel SFP-SX-D lähetin-vastaanotin-moduuli. Gigabitin 1000BaseSX monimuotokuitu (multi-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 550 m. DDMI (Digital Diagnostic...
    Takuu: ZYXEL 5 VUODEN KORJAAMOTAKUU
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 20+
    Toimitamme kaikista varastoista.
    112,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 21.02. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.
  4. ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE
    ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE
    Zyxel SFP-LX-10-D lähetin-vastaanotin-moduuli. Gigabitin 1000BaseLX yksimuotokuitu (single-mode) LC-liitännällä kytkimen SFP (mini-GBIC) modulipaikkaan. Maksimi etäisyys 10 km. DDMI (Digital Diagno...
    Takuu: ZYXEL 5 VUODEN KORJAAMOTAKUU
    Lisätietoja
    • Välivarastossa 19
    Toimitamme kaikista varastoista.
    142,00 €
    alk. 8,00 €/kk VPD tilillä
    VPD Laskulla korotonta ja kulutonta maksuaikaa 21.02. asti
    Toimituskulut alk. 3,99 €
    Toimitamme kaikista varastoista.

4 tuotetta

per sivu
Aseta laskevaan järjestykseen

×